MADENİ YAĞLAR

MADENİ YAĞLAR

MADENİ YAĞLAR
Grid View:
Quickview

FAWORİ PAS SÖKÜCÜ SPREY 400 ML.

(0)
₺22,50

Fawori Pas Sökücü 400 Ml Metal parçaları yağlama ve dış etkilerden koruma amaçlı sprey boyadır. İyi nüfuz etme ve nem itici özellikleri bulunmaktadır. Dayanıklı ve su itici özelliği sayesinde paslanmaya karşı korur ve korozyonu önler. Çözücü buharlaştıktan sonra optimum yağlama sağlar. Zincir, dişli kilit vb. yerlerde yağlayıcı olarak kullanıma u..

Quickview

WÜRTH GENEL TEMİZLEME SPREYİ BASİC 500 ML.

(0)
₺20,00

Bakım ve onarım işleri esnasında temizleme ve yağdan arındırma işlemlerinde kullanılmak için geliştirilmiş yüksek performanslı genel temizleyicidir. Yüksek performanslı, hızlı ve etkili temizleme Kurum, fren tozları, gres ve yağ artıklarını etkili biçimde giderir Nüfuz etme özelliği yüksektir Kalıntı bırakmaz Zamandan tasarruf sağlar Uçucudu..

Quickview

WÜRTH PAS SÖKÜCÜ SPREY PLUS 400 ML.

(0)
₺35,00

Yeni katkı maddesi teknolojisi (OMC2) sayesinde yüksek kaliteli pas sökme ve yağlama özellikleri Üstün kapiler özelliği / İdeal sızma özellikleri sayesinde pasa nüfuz etme ve pası sökme kabiliyeti son derece yüksektir   Bileşiminde sıvı, yüksek etkili organik molibden bileşiği OMC2 bulunur MOS2 gibi katı yağlayıcılar içeren ürünlerin aksine O..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)